DSC_0526.JPG
 

Tylko Najlepsze piwa rzemieślnicze w Bydgoszczy

O piwie wiemy wszystko (prawie wszystko)

 

nasz instagram

 

Kraftodajnia to nie tylko bydgoski multitap pub - to grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do piwa.

Warzenie piwa w domu połączyło nas wszystkich. Poznaliśmy się na spotkaniach Bydgoskiej Piwnej Pustyni w Bydgoszczy. Każde z nas samemu warzy piwo w domu od lat, dlatego wiemy jakiej jakości powinny być produkty, które serwujemy.

Jesteśmy pasjonatami tego piwa, fascynuje nas proces jego powstawania, jego złożoność, mnogość styli i zróżnicowanie. Chcemy Wam pokazać, że piwo w swej szlachetności nie ustępuje trunkom bardziej cenionym w naszym kraju.

Ukończyliśmy kursy sensoryczne, dzięki którym jeszcze lepiej rozumiemy piwo i jego niesztampowość. Wiemy, jakie wady może mieć piwo rzemieślnicze, potrafimy je wykryć, opisać i Wam o nich opowiedzieć. Dzięki temu w Kraftodajni nigdy nie podamy Wam piwa, z którego sami nie jesteśmy zadowoleni :) .

 

 

 

Telefon kontaktowy

0048 796 505 303

 

Nasz adres

Plac Kościeleckich 5 1/2
86-033 Bydgoszcz

 

Godziny otwarcia

Prosimy sprawdzić na naszym profilu na Facebooku!

Pon-Czw 16.00-23.00
Pt-Sob     16.00-02.00
Niedziela 16.00-22.00

IMG_20171202_125251_715.jpg

Dlaczego piwo rzemieślnicze?

Ponieważ jest lepsze, zdrowsze i smaczniejsze od piwa produkowanego przez koncerny

Krafty, czyli piwa rzemieślnicze, to:

Piwa warzone przez pasjonatów i hobbystów głównie wywodzących się ze środowiska piwowarów domowych w małych browarach przy użyciu najlepszych składników. To wyjątkowe piwa w wielu stylach mocno odróżniających się od spopularyzowanego na całym świecie jasnego lagera, który nie ma dostarczać wielu wrażeń sensorycznych, a ma być prostym, nieskomplikowanym piwem łatwo przystępnym dla masowego konsumenta.

  Dlaczego piwo rzemieślnicze jest wyjątkowe?

  • Jest warzone przez najlepszych specjalistów, którzy rozumieją, że natury nie trzeba „pospieszać” przy pomocy dodatkowych enzymów
  •  Jest produkowane z najlepszych składników bez udziału tańszych zamienników, które pogarszają jakość produktu
  • Proces tworzenia piwa rzemieślniczego opiera się na naturalnych, klasycznych metodach w odróżnieniu od przemysłowej produkcji w browarach wielkich koncernów
  • Piwo rzemieślnicze pokazuje, że piwo nie musi być trunkiem sztampowym. Naszą pracą chcemy Wam pokazać, że piwo jest trunkiem bardziej skomplikowanym i oferującym więcej doznań smakowych i sensorycznych niż uważane za szlachetniejsze trunki taki jak wino czy whisky. Piwo, które oferujemy w Bydgoszczy jest unikalne i nie jest piwem masowym.

Rezerwacja stolika

0048 796 505 303


rezerwacje przymujemy do godziny 18

maksymalna godzina rezerwacji to 20:30

z rezerwacją czekamy tylko 15 minut, po tym czasie rezerwacja zostaje anulowana

IMG_20180126_215343_663.jpg

Chcesz wiedzieć co obecnie gości na naszych kranach? Świetnie!

Śmiało wbijaj na www.kraftodajnia.ontap.pl i zobacz co lejemy nim się skończy! :)

 

food truck z hot dogami

Krafto_StreetFood-LOGO_KOLOR.png

Kto się nie rozwija, ten się cofa, zaś kto nie ryzykuje nie je hot dogów 😂. Szukaliśmy różnych dróg rozwoju, by sprostać wymaganiom klientów naszego lokalu. Tak oto, po wielu pytaniach i utyskiwaniach doszliśmy do wniosku, że dobre piwo kocha dobrych ludzi i...dobre jedzenie! Chcemy podawać Wam proste i pyszne jedzenie pełne świeżych składników. Zjecie u Nas autorskie hot dogi i inne dania z kiełbaską w tle. Znajdą się też propozycje dla wegan i wegetarian. Obiecujemy, nie będziecie żałować!

Godziny otwarcia foodtrucka (specjalnie dla filona):

poniedziałek - zamknięte

wtorek 16:00-21:30

środa 16:00-21:30

czwartek 16:00-21:30

piątek 16:00-23:30

sobota 16:00-23:30

niedziela - zamknięte